fbpx

Kornizë për kutinë elektrike – KEL007

28.00

Kornizat nga druri një zgjidhje elegante për të fshehur kutitë elektrike dhe për t’i dhënë atyre një pamje të bukur.

Përveç pamjes së tyre të mrekullueshme, kornizat nga druri janë shumë praktike, të cilat janë dizajnuar enkas që të hapen dhe mbyllen sipas nevojës, një kombinim i shkëlqyeshëm i estetikës, funksionalitetit dhe qëndrueshmërisë.

Dimensionet 40×60cm

Për më shumë shiko videon më poshtë: