fbpx

Canvas(piktura) CSH001

16.0036.00

Pikturat tona shtypen në material pëlhurë me ngjyra 100% ekologjike dhe me rezolucion te lartë. Ju nuk do të mund ti dalloni nëse janë të shtypura apo të pikturuara me dorë. Jepini jetë ambientit tuaj me pikturat tona moderne!

Clear
SKU: N/A Categories: , Tag: