Your cart is empty!
View Cart Checkout
Cart subtotal: €0.00

O.0290

- 100% EKO standard -

- 100% ngjitës i riciklueshëm PVC

- 100% rezistent ndaj ujit

Ngjyrat dhe madhësinë e dekoreve mund t’i porosisni sipas dëshirës.

€12.00€29.00

Clear selection
SKU: N/A Category: Tags: , ID: 3578

Ju poashtu mund të dërgoni edhe porosit tuaja personale, çdo dëshirë, dizajn është i realizueshëm.

Ky dekor është i zbatueshëm në çdo siperfaqe të rrafshët, përfshirë mure, dritare, mobilie.
Udhëzimet përkatëse për vendosje ofrohen në paketim.

Size

60×60, 120x120cm,

Colors 2

001.E zezë – Black, 002.Vjollcë – Purple, 003.Bardhë – White, 004.E kuqe – Red, 005.Portokalli – Orange, 006.Rozë – Pink, 007.E kuqërremtë – Auburn, 008.E verdhë – Yellow, 009.Blu e qelët – Light blue, 010.E kaltërt – Blue, 011.Blu e mbyllur – Dark Blue, 012.E gjelbërt – Green, 013.E gjelbërt e mbyllur – Dark Green, 014. Gri e qelët – Light grey, 015.Gri – Grey, 016.Ari – Gold, 017.Kaftë e qelë – Light Brown, 018.Kaftë – Brown

There are no reviews yet.

Be the first to review “O.0290”