Your cart is empty!
View Cart Checkout
Cart subtotal: €0.00

K.0324

- 100% EKO standard -

- 100% ngjitës i riciklueshëm PVC

- 100% rezistent ndaj ujit

Ngjyrat dhe madhësinë e dekoreve mund t’i porosisni sipas dëshirës.

€5.00€19.00

Clear selection
SKU: N/A Category: Tags: , ID: 3684

Ju poashtu mund të dërgoni edhe porosit tuaja personale, çdo dëshirë, dizajn është i realizueshëm.

Ky dekor është i zbatueshëm në çdo siperfaqe të rrafshët, përfshirë mure, dritare, mobilie.
Udhëzimet përkatëse për vendosje ofrohen në paketim.

Size

190x80cm, 118x50cm, 70x30cm

There are no reviews yet.

Be the first to review “K.0324”