Your cart is empty!
View Cart Checkout
Cart subtotal: €0.00

H.0355

- Ngjyra: Print

Ngjyrat dhe madhësinë e dekoreve mund t’i porosisni sipas dëshirës.

€14.00€33.00

Clear selection
SKU: N/A Category: Tags: , , ID: 331

Ju poashtu mund të dërgoni edhe porosit tuaja personale, çdo dëshirë, dizajn është i realizueshëm.

Ky dekor është i zbatueshëm në çdo siperfaqe të rrafshët, përfshirë mure, dritare, mobilie.
Udhëzimet përkatëse për vendosje ofrohen në paketim.

Size

150*210cm, 110*150cm, 80*110cm

There are no reviews yet.

Be the first to review “H.0355”